Napoli în Serie A a cedat lui Empoli și a pierdut Unibet 18 puncte pentru Juventus

Posted by

Empoli la trimis pe Farias în minutul 28 cu o lovitură de la fostul jucător de pe teren propriu al lui Zielienski. Mijlocașul polonez a făcut un gust de Unibet pauză și a egalat tunul sub bara transversală. Multumita unei victorii valoroase, Empoli a sarit chiar deasupra soselei. Fiorentina din Roma a reusit sa conduca Pezzella in minutul 12, Zaniolo a raspuns repede la obiectivul sau. În minutul 51, Gerson a lovit împotriva fostului echipă, dar datorită lui Perotti, echipa națională a pierdut în curând pierderea. AS a marcat după ultimele două înfrângeri, dar a căzut pe poziția a opta a mesei. Inter Milano a declarat FC Genoa pe locul 4: 0 și a ocupat locul trei. În 15Gagliardini a fost primul care a lovit minutul, iar Romero Unibet a fost expulzat de la pedeapsa de la Icardi cu putin timp inainte de pauza, iar returul a stabilit al treilea gol pentru Unibet pariuri online bonus inscriere Perišič dupa ce partidele s-au schimbat. În 83 de minute, Gagliardini a marcat cu un al doilea gol. Bologna în meciul cu mijlocașul ceh Ladislav Krejci a obținut patru goluri în primul trimestru de oră și a pierdut în final 1: 4 la Bergamo. În tabel, ea a rămas pe locul 18, cu Atalanta câștigând a cincea poziție Unibet pe drumul spre Liga Campionilor. În prezent, Bergamo are o formă excelentă, câștigând zece puncte din ultimele patru meciuri și nici măcar din Bologna.Chiar și așa, ea a avut trei victorii în spatele ei, dar de data aceasta gândurile privind profitul următor au disparut rapid Patru goluri în deschiderea de 15 minute a ligii italiene a împușcat Unibet ultimul Juventus în 1932. Bologna în a doua jumătate cel puțin a redus atunci când Orsolini a surprins portarul acasă cu o lovitură din lateral. pentru prima dată de la sfârșitul lunii ianuarie au înregistrat un profit de trei puncte. Le-a mutat cu trei locuri mai sus în masă, acum sunt unsprezece.Protestatarul turc de demult de două ani, Demiral, a marcat două goluri în prima repriză a meciului. Chievo a câștigat doar unul dintre Unibet cele 30 de jocuri ale ligii, iar Giaccherini și-a pierdut pedeapsa la final.